o nas

poprostu to duet kreatywny tworzący w i dla Trójmiasta. Wspieramy lokalnych freelancerów, przedsiębiorców, wydarzenia i organizacje pozarządowe w tworzeniu projektów wizualnych, stron internetowych i video. Wierzymy, że zaangażowanie w proces kreatywny i otwartość na niekonwencjonalne, odważne pomysły sprawiają, że nasze otoczenie online i offline staje się bardziej różnorodne i ekscytujące!

nasze wartości

ikonka-otwartosc-kolor

otwartość

na nowe pomysły, na siebie nawzajem,
na zmiany

ikonka-rozwoj-kolor

rozwój

poszukiwanie świeżości, słuchanie potrzeb, nieustanna nauka

ikonka-proces-kolor

proces

tworzenie koncepcji, budowanie relacji, cierpliwość

nasz proces

W naszej codziennej pracy cenimy sobie swobodę, bo to ona pozwala nam tworzyć oryginalne projekty, ale wiemy też kiedy nadchodzi moment, w którym musimy narzucić ograniczenia.

Na start ważne są dla nas otwarte pomysły, wynikające z researchu, rozmów z klientami i ich odbiorcami oraz poznanie potrzeb. Pierwsze spotkanie w sprawie projektu traktujemy, jako burze mózgów i ustalenie celu realizacji. Najważniejsze są założenia projektowe, bo to one staną się punktem odniesienia dla oczekiwań i efektu.

Wymyślanie koncepcji jest dla nas najprzyjemniejszym etapem pracy. To wtedy wszystko się zaczyna! Już na poziomie wyboru pomysłu lubimy łączyć pozornie niepasujące do siebie elementy i szukać dla nich mostów. Uwielbiamy bazować na kontrastach i zestawiać ze sobą rzeczy nieoczywiste.

W procesie twórczym pozwalamy sobie na eksperymenty - szukanie nowych, świeżych rozwiązań, których nie uzyskamy stosując jedynie komputera. Łączymy techniki manualne z cyfrowymi. Poszukując oryginalności, korzystamy z różnorodnych form. Ołówek, marker, farby, rozlana plama kawy - wszystko może stać się narzędziem lub inspiracją. Nie boimy się na tym etapie elementu zabawy.

Cenimy sobie dobry kontakt z klientem, regularne konsultacje i śledzenie postępów, oczekując przy tym zaufania. Ważny jest też dla nas kontekst tego, co tworzymy. Angażujemy się w projekty od A do Z. Od zapytania do fizycznej realizacji, czy wdrożenia.

to my!

Ania Sobczak

cześć!

Jestem studentką 3. roku projektowania graficznego, w trakcie przygotowywania pracy dyplomowej. Od dziecka lubiłam pobudzać swoją kreatywność i tworzyć rozmaite, często szalone projekty. Jest tak zresztą do dziś. 🙂
 
Można powiedzieć, że odkąd byłam nastolatką, „siedzę”
w branży kreatywnej. Uwielbiam ją za to, że pozwala mi realizować swoje pasje i daje nieograniczone możliwości twórcze. Moją drugą, wielką miłością obok projektowania jest film. 🎞 Od roku traktuję go jednak bardziej hobbystycznie, skupiając się na edukacji w kierunku designu.
 
Inspiruje mnie street art, a energii dodają szeroko pojęte kontrasty. 🐝 🚧

Kinga Bujak

hej hej!
W tygodniu projektuję, w weekendy studiuję. Skończyłam marketing międzynarodowy, żeby fajnie promować poprostu studio 😉, a teraz uczę się łączyć pracę kreatywną z praktyką biznesową na magisterce z designu w biznesie.

Na co dzień lubię obserwować i uczestniczyć w trójmiejskich eventach. Inspirują mnie niekonwencjonalne i kolorowe miejsca oraz przedmioty, a energii dodają pozytywni ludzie i pyszna kawusia. ☕🤭

współpraca?
napisz!

hello@poprostustudio.pl

+48 796 242 200

Verified by MonsterInsights